AUTO DETAILING
MYJNIA POZNAŃ SZCZEPANKOWO

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej myjni w zakresie kosmetyki samochodowej

Auto detailing jest to wieloetapowy zabieg, którego celem jest podniesienie walorów estetycznych samochodu. Oczywiście chodzi tu nie tylko o poprawę wyglądu naszych czterech kółek, ale również o zwiększenie żywotności pojazdu oraz podniesienie jego wartości rynkowej.

Zabiegi auto detailingu można przeprowadzić na dosłownie każdym samochodzie, niezależnie od jego marki czy wieku. Należy jednak pamiętać, że aby osiągnąć naprawdę oszałamiający efekt wszystkie działania muszą być przemyślane i przeprowadzone bardzo precyzyjnie.
Na proces auto detailingu składają się zabiegi kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji poszczególnych elementów samochodu na zewnątrz i wewnątrz pojazdu.

Zewnętrznie wykonujemy takie czynności jak czyszczenie, polerowanie oraz zabezpieczanie (renowacja) lakieru oraz poszczególnych elementów nadwozia. W tym celu używamy specjalnych środków renomowanych firm (Meguair’s, Tenzi, 4Nano, ULTRACOAT).
Auto Detailig wnętrza w naszej myjni opiera się głównie na czyszczeniu, sprzątaniu i ewentualnej renowacji wnętrza samochodu (plastików czy tapicerki) oraz renowacji tapicerki skórzanej.
Chyba każdy z nas najlepiej czuje się w czystym, zadbanym i pięknie błyszczącym aucie, dlatego też zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Zobacz efekty!

Stale poszerzamy zakres naszych usług auto detailing-u stosując przy tym środki najlepszych firm tj. MEGUIAR’S, 4NANO, TENZI i ALPHA NANO SOLUTIONS.

Serdecznie Zapraszamy